Zelené potraviny

Od roku 2012 jím mladý ječmen a řasu chlorellu. V té době jsem hledala pro syna řešení na jeho špatnou imunitu. Měl neustálé angíny a chřipky, téměř každý měsíc chyběl ve škole a já se snažila, nakupovala v lékárně Marťánky a podobné "zázraky", nefungovalo to. Nefungovalo ani navyšování ovoce a zeleniny. Všímala jsem si, že pomáhá příroda, často ho zachránil sirup z cibule, echinacea...proto, když mi byly zelené potraviny představeny s tím, že obsahují komplex všech živin, vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin..., že nás odkyselují a čistí a jsou čistě přírodní, jsou na imunitu a mohou je děti od narození, šli jsme do toho. Naše imunita se obrovsky posílila a je tomu tak dodnes. Prvně jsem si to uvědomila po roce jezení zelených potravin. Můj syn mě důrazně upozorňoval na to, že se těší na zimní prázdniny, protože si celý rok neodpočinul, že vůbec nemarodil ;-), dokonce zmiňoval, že by si dal nějakou angínečku :-D. Vnímala jsem zelené potraviny jako zdraví z boží lékárny a že jsem byla shora vyslyšena :-D, protože já v té klasické lékárně byla opravdu často. Dalším důvodem, proč jsem chtěla zelené potraviny pro sebe a své nejbližší byl ten, že jsou prevencí či pomocí při civilizačních nemocech. A já v té době řešila duodenogastrický reflux. Moje prababička zemřela na rakovinu žaludku a pro mě tohle byla jasná odkyselující volba. Uvádím zde celou zkušenost.

Zelené potraviny mi přinášejí energii, pravidelné vyprazdňování, upravily mi dlouhodobé krvácení mezi menstruačními cykly, které mi lékař chtěl řešit pomocí hormonů, nemám díky nim sluneční alergii a to byla silná a po celém těle. Mám lepší pleť, nehty...

Díky tomu, že jsem z účinků ječmene a chlorelly a z toho, co o nich vím byla tak nadšená, doporučovala rodině a přátelům, získávala od svého okolí zkušenosti, stalo se to přirozeně mým hlavním podnikáním, které mi dává obrovský smysl. Jsem za to nesmírně vděčná, protože toto svobodné podnikání mě podrželo v době zákazů ostatního podnikání v masážích a joze. Proto ze srdce nabízím seznámení s těmito funkčními potravinami, které pomáhají tělu se samo léčit, jsou bezpečné a můžeme je jíst denně. Stejně tak ze srdce nabízím možnost: 1. mít přivýdělek, 2. mít další příjem (v dnešní době a po své zkušenosti to považuji za nutnost a doporučuji všem podnikavým lidem, kteří rádi berou život do svých rukou), 3. možnost svobodného a neomezeného podnikání s kvalitními a ověřenými produkty, s českou firmou, která je zde od roku 2001, která má velkorysý a etický marketing :-D.

Pokud vás to zaujalo, nezávazně a ráda představím a podám informace, přímo vám dle potřeb a představ, osobně, telefonicky nebo písemně.

Zde si přečtěte mojí zkušenost

Zuzana Mauricová, 724 759 608, zuzanamauricova@email.cz

 

Mám zájem o zelené potraviny