Tělové svíce

 

ocistnetelovesvice

Svíce jsou trubičky z textilie namočené do vosku. Na jednom konci se zapálí a druhým koncem se postaví na ošetřované místo. Při hoření vzniká komínový efekt - podtlak táhne z těla nemoc

 

Tyto metody jsou velice staré a používají je národy na celém světě už od nepaměti. Staří Kletové používali stočenou březovou kůru, naše babičky úspěšně tahaly zánět z ucha pomocí stočených zapálených novin. Metoda staletími osvědčená. Současná podoba očistných svící je nejenom estetičtější, ale i mnohem bezpečnější. Díky pravému včelímu voskumají další významné účinky. Pravý včelí vosk se používá na svíčky, které nevydávají jedovaté zplodiny, nekapou a příjemně voní. Oproti parafínu má včelí vosk jednu významnou vlastnost - natahuje do sebe škodliviny a těžké kovy. Právě pro tyto vlastnosti se začal včelí vosk používat k výrobě očistných svící. Tělové svíce se stále vyrábí ručně. Základ tvoří bavlna napuštěná včelím voskem a silicemi éterických olejů z léčivých bylin.

Svíce jsou jednoduchou metodou, kterou mohou při zachování základních pravidel bezpečně používat i laici.

Očistné svíce nenahrazují lékařskou péči !!!

Svíce zabere většíinou rychleji než léky proti bolestem a to bez vedlejších účinků. Neměly by chybět v žádné domácí lékárničce.

Mám pro vás ke koupi svíce na domácí použití, 1ks za 40 Kč a předvedu jak aplikovat.

Jednoduchá věc užitá se znalostí může být bezbolestným zázrakem.

Kdo jednou zkusil blahodárný účinek očistných svící, nedá na ně dopustit.

Jak svíce účinkuje

Při hoření svíce se teplem uvolňují škodliviny a komínovým efektem (způsobeným podtlakem) jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Hořením se ve svíčce vnitřní prostor naplní dýmem a vytvoří se podtlak. Ten vytáhne dým, který se dostal na dno komína svíčky. Podtlak a takto vytvořená tahová síla protlačí dým přes pokožku do podkožního vaziva, aby tam účinná látka navázala na sebe škodliviny. Ty se usazují na studenou vnitřní stěnu svíčky. Dochází k přeměně skupenství. Svíčka tímto způsobem také napomáhá likvidaci zánětu v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Zároveň se rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie, a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

 

Velkou předností této starověké léčebné metody je, že rozpustí i zastaralé a zaschlé usazeniny a vytáhne je na stěny svíčky. Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí. i strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému.

Aplikace tělovými svíčkami

Vytahují z těla záněty, hleny, bakterie, viry, plísně, otoky, cysty, krevní sraženiny i kamínky. Plamen spaluje v jemnohmotných tělech citová zranění, negativní energie apod. Při ošetření se svíce dají kombinovat  s  přírodními esenciálními vůněmi a tím se umocňuje jejich léčivý účinek.

Indikace a kontraindikace

Svíce se dají použít ke zmírnění:

1. fyzických bolestí - otoků a zánětů. Zmenšují se nebo mizí cysty, váčky, hematomy, myomy, kamínky, soli, úlomky kostí, jed po štípnutí hmyzem apod.

2. psychických problémů a příčin nemocí - oheň prohořívá totiž v energetickém obalu těla a spaluje současné negativní energie, které se nad nemocnými nebo ohroženými místy zdržují.

Indikace ušních svící - iritace ucha a dutin, výtok z ucha, vleklé bolesti uší a hlavy, pocit tlaku v uších, očích a hlavě, migrény, nedoslýchavost a nedostatečné prokrvení, šum v uších-tinitus, symptomy stresu, aktivace lymfatického toku, posílení imunitního systému.

Indikace tělových svící- prohořívají v energetickém poli ošetřovaného, tím se spalují i duchovní příčiny onemocnění.

odstranění toxinů a zánětů z těla, snížení bolesti, zmenšení podlitin, podpora zhojení ran, cyst a podobně, otoky, podlitiny a hematomy, potíže při trávení, nabuzení lymfatického systému a imunity, proti nespavosti, proti ztuhlosti a bolesti svalů, depresím či nervozitě, napomáhá tělu v boji s rýmou, chřipkou i bolestí v krku, podpůrně při různých gynekologických problémech, cysty, myomy, hojení oparů, zhoršení sluchu, postižení štítné žlázy, astma, ekzémy a alergie.

Kontraindikace - těhotným na oblast dělohy, při alergii na včelí produkty, lidem trpícím vysokým krevním tlakem se nesmí dávat na hlavu, svíce se nepřikládá nikdy přímo na sliznice, na otevřenou ránu, což je i ekzém/přikládáme vedle afektu/, perforovaný ušní bubínek/přeikládá se před nebo za ucho/, nikdy nepřikládáme přímo na srdce, pro děti do 3 let věku, v průběhu menstruace.

Pocity při aplikaci 

Celkově dochází k uvolnění a velmi příjemnému pocitu. Většinou dojde k výrazné úlevě po vyhoření jedné svíce. Může se však během dne stav vrátit a to je důkazem, že je nutné aplikaci opakovat.

Doporučení - max. 5 svící za den - max. 3 svíce na jedno místo

Diagnostika

Žlutý prášek - otoky, bakterie - malé množství je bezvýznamné

Spečené hrudky - opět sledujeme velikost, barvu i tvar ... žlutá - zánět, červená - krevní sraženina/hematom/, černá či zelená - kamínek, sůl

malé kousky - drobná zánětlivá ložiska

větší kusy - naznačují, že zánět je rozsáhlejší a musíme aplikaci opakovat každý den

velké množství spečených kusů - opakujeme svíčku na stejném místě - max 3x

špičatý stočený krápník - cizí energie

Místa pro aplikaci

bolesti kloubů, páteře, svalů, migrény, otoky, záněty, modřiny – v místě potíží nebo až 5 - 15cm stranou
stres, nespavost, migrény, nervozita – doprostřed čela, nebo za krk mezi 6.-7. krční obratel
detoxikace organismu – do pupku nebo na podbřišek, svíci můžeme lehce posunovat z podbřišku směrem k pupku
negativní emoce (strach, vztek, lítost, odpor apod.) - do pupku nebo na střed podbřišku
gynekologické potíže – podbřišek
nachlazení, rýma – do krční jamky, na střed čela, vedle nosního chřípí
redukce váhy a detoxikace – na podbřišek nebo do pupku
alergie, kožní vyrážky – na místo jater
očista lymfatického systému – do pupku, na podbřišek, v blízkosti lymfatických uzlin
zlepšení trávení, zažívání – na žaludek, na podbřišek

Vždy poradím kde nejlépe je vhodné svíce aplikovat vzhledem k potížím.

Můžu nabídnout i po klasické masáži na spasmus, zatuhlé a problémové místo, aby se účinek masáže umocnil.

Můžu využít i při reflexní terapii.

Poradím jak zesílit účinky pomocí éterických olejů nebo koření

Ceník

Aplikace jedné svíce, 15 minut - 230 Kč

Můžete ode mě odkoupit svíce domů - 1ks za 40 Kč

 

telovesviceceskebudejovice telovesvice