Baňkování

Baňkování, nebo-li vakuová terapie je metoda, která nám může pomoci při léčbě ztuhlých a ztvrdlých svalů. Jedná se o starodávnou léčebnou metodu, které se hojně využívalo již ve starověku. Ve staré Číně, Mezopotámii, Egyptě a Řecku znali a také často používali baňkování k očištění a uvolnění organismu.

Díky této metodě pomůžeme svému organismu k celkovému uvolnění. Baňkování také příznivě ovlivňuje zažívání, je dobré proti bolestem hlavy a také proti menstruačním bolestem. Baňkování je také účinné při odbourávání celulitidy. Uleví nám od bolestí zad a šíje. Pomůže k celkové relaxaci našeho unaveného těla.

Je to metoda, která je podobná akupunktuře. Při této metodě se využívá podtlaku, který vyvolá lokální prokrvení tkáně a orgánů, díky čemuž se tělo zbavuje škodlivých látek. Baňky se přikládají na postižená místa nebo na body na akupunkturních drahách, které postižené místo ovlivňují. Po přiložení dojde k přisátí baňky čímž dojde k podtlaku.

Lidé se většinou pro baňkování rozhodnou až ve chvíli, kdy je opravdu něco bolí. Baňkování je však dobré i jako prevence ještě před zpozorováním prvních potíží.

Cena:

Baňkování  40min 700Kč