Těhotenská masáž

Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky. A právě to má vliv i na prenatální vývoj Vašeho očekávaného potomka.


Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a Vaše miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.

Masáž pro těhotné ulevuje bolestem zad a hlavy, pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím. Jedná se o naprosto bezpečnou techniku, která přináší fyzické, psychické i emocionální uvolnění, v těhotenství je tato masáž skutečným balzámem.

Do 3. měsíce těhotenství je masáž zakázána, protože dochází k prokrvení až překrvení organismu, a to by v nejhorším případě mohlo vést ke krvácení a ohrožení těhotenství!  Od 4. měsíce si naopak, při dodržení určitých zásad a hlavně s profesionálním masérem rozhodně, můžete zajít relaxovat, uvolnit přetěžovaná záda, uvolnit zatížené nohy, odstranit otoky, zjemnit a zpružnit pokožku a zkrátka se příjemně uvolnit.

Přínos masáže pro těhotnou ženu byl uznáván v tradičních společnostech po celém světě. Uklidňující a podporující masáž může přinést vítanou úlevu od mnoha běžných potíží v těhotenství, jako jsou bolesti v dolní partii zad a šíje, otoky a bolesti v oblasti kostrče.

Využívám reflexní terapii dle Patakyových. Těhotným masáž skrze nohy ulevuje a je účinná a příjemná. Je možné kombinovat s klasickou masáží. Domluvíme se konkrétně dle Vašeho přání a představ.

Ceník služeb

45 minut

750,-Kč

60 minut

1000,- Kč