HK

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat nejprve mojí a dnes už celorodinné paní masérce Zuzance Mauricové. Musím podotknout, že není masáž, jako masáž a i u „pouhé“ masáže lze najít zřetelné rozdíly v provedení. U paní Mauricové musíme chválit nejen masáž jako takovou, ale celkový výrazný efekt z hlediska zdravotního, terapeutického, rehabilitačního i emocionálního. A ta třešnička na dortu, že je to velmi milá a příjemná paní s ochotou vždy vyhovět, ať už v termínech nebo sestavení masáží podle přání klienta, je opravdu bonusem. Vždy se k ní, všechny ženy z rodiny moc těšíme a je nám líto, že ta krása končí. Moc děkuji Zuzance a doporučuji případným dalším klientům, kteří se pro kvalitní služby teprve rozhodují. Je to opravdu srdíčková záležitost. HK

 

Renat

Vřele doporučuji, vyzkoušela jsem více masérů, ale Paní masérka nemá chybu svou profesionalitou, rozumí tomu, co dělá a výborně poradí i jinými neduhy, které člověka trápí. Nádherné prostředí a klid, který v sobě člověk nese po masáži domů je nepřekonatelný.

 

Jitka Z.

Výborná masáž,navštěvuji pravidelně.

 

Radka U.

Výborná masáž, navštívím zase za měsíc.

 

Terezka Staňková

Dnes jsem byla na 60ti minutove tehotenske masazi a byl to naprosty relax. Pani Mauricova je velice sikovna,zbytecne nepovida, stara se o pohodli klientu a proste vse bylo podle meho gusta. Rozhodne tento salon znovu navstivim. Moc dekuji za prijemne dopoledne :-)