Liftingová masáž obličeje a dekoltu  

   

Má velmi jemné tahy a skvělý regenerační vliv na pokožku. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje – liftingová masáž obličeje), která využívá pouze masáže. Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Lifting obličeje působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Velmi vytížení jedinci mají strhaný a unavený výraz. Liftingová masáž dokáže nejen krásně ovlivnit a zkrášlit pokožku ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky metodou liftingu obličeje.

Tato liftingová masáž obličeje pomáhá bránit stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji.

Při liftingové masáži používám kvalitní obličejový olej, k tomu určený a může být i Ozonek krém, který kromě jiného zpomaluje stárnutí. Místo ozonku je možné přidat po dohodě i něco jiného/kolagen, vitamín E apod./

Den před procedurou prosím pijte hodně čisté vody (z vodovodu či jiné). Na masáž prosím přicházejte nenalíčené, bez make-upu.

Hned po prvním sezení budete mile překvapeni výsledkem, proto je lifting vhodný i před společenskou událostí, kde chcete vypadat svěže (svatba, ples, oslava….)

Kontraindikace - nádorové onemocnění, nachlazení, teplota, opary, záněty v těle, po čerstvém opálení.

Doporučuje se 6-10 kúr intenzivně 2x za týden a pro udržení opakovat 1- 2x měsíčně

 


liftingobliceje